Bezpłatne noclegi

22.02.2013

Bezpłatne noclegi

Bezpłatne noclegi dla maratończyków!

Specjalnie z myślą o biegaczach królewskiego dystansu przygotowaliśmy możliwość skorzystania z bezpłatnego noclegu w hali sportowej znajdującej się niedaleko stref startu i mety ORLEN Warsaw Marathon!

Rezerwacji noclegu można dokonać TYLKO poprzez stronę internetową ORLEN Warsaw Marathon. Dodatkowe informacje na temat noclegu można uzyskać pod adresem: info@orlenmarathon.pl
UWAGA! W celu dokonania rezerwacji darmowego noclegu prosimy nie telefonować do placówki, w której znajduje się hala!

Dla kogo?
Oferta skierowana jest TYLKO do zawodników startujących na dystansie maratonu, którzy opłacili wpisowe (lub zostali z niego zwolnieni).

Jak rezerwować?
Rezerwacja bezpłatnych miejsc noclegowych odbywa  się za pośrednictwem strony internetowej ORLEN Warsaw Marathon. Logując się na swoje konto należy ponownie edytować formularz zgłoszeniowy i zaznaczyć nocleg na hali. Na wskazany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail zostanie wysłana informacja o zarezerwowanym noclegu. W panelu zawodnika pojawi się potwierdzenie rezerwacji w PDF do wydruku.

Miejsce:
Hala Sportowa "Siennicka"
OSiR Warszawa Praga-Południe
04-393 Warszawa
ok. 3,2 km od Stadionu PGE Narodowego
Znajdź na mapie!

Liczba miejsc noclegowych jest ograniczona i o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Rezerwacje będą przyjmowane do 10.04.2017 r. do godziny 12:00 lub do wyczerpania miejsc.

Organizator zapewnia bezpośredni i darmowy transport autobusowy pomiędzy Stadionem PGE Narodowym oraz halą noclegową w czasie trwania imprezy (w godz. 14:00-00:00 w dniu 22 kwietnia 2017 r. oraz w godz. 06:30-08:30 w dniu 23 kwietnia 2017 r.). Autobus będzie kursować co ok. 30 minut.

Organizator zapewnia na miejscu:
- miejsce noclegowe na podłodze
- dostęp do sanitariatów (toalety i prysznice – męskie i damskie)

Organizator nie zapewnia na miejscu:
- śpiworów, karimat, łóżek
- pościeli, ręczników
- przyborów toaletowych
- wyżywienia itp.

Zakwaterowanie w hali noclegowej możliwe jest wyłącznie po okazaniu potwierdzenia przyznania miejsca noclegowego, wygenerowanego z systemu rejestracyjnego oraz dowodu tożsamości ze zdjęciem – potwierdzenie to należy wydrukować i mieć ze sobą w momencie zakwaterowania. Przez cały czas należy mieć przy sobie dowód tożsamości.

Godziny otwarcia hali:
Hala noclegowa czynna będzie od godz. 14:00 w dniu 22 kwietnia 2017 r. do godz. 7:30 w dniu 23 kwietnia 2017 r. Noclegi w hali są koedukacyjne. Zakwaterowanie możliwe jest do godz. 00:15 w dniu 22 kwietnia 2017 r. Po tej godzinie, aż do godz. 6:00 w dniu 23 kwietnia 2017 r., obsługa hali ma prawo odmowy otwarcia drzwi. W tym samym okresie czasowym w hali noclegowej obowiązuje cisza nocna. Hala noclegowa jest strzeżona przez całą dobę, jednak organizator nie zapewnia uczestnikom możliwości skorzystania z depozytu/zamykanych szafek.

Na hali noclegowej obowiązuje kategoryczny zakaz:
- używania grzałek lub otwartego ognia
- palenia papierosów, spożywania alkoholu oraz innych środków odurzających

Uczestnicy nie stosujący się do poleceń Organizatora, pracowników ochrony oraz recepcji, a także zakłócający spokój innych uczestników, mogą zostać pozbawieni prawa do noclegu w trybie natychmiastowym.

Pobierz pełny Regulamin korzystania z oferty bezpłatnego noclegu.